O MNIE               Jestem założycielką Akademii Zdrowych Smaków oraz pedagogiem, trenerem zdrowego odżywiania, dietetykiem wg TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej), propagatorką wegetarianizmu, makrobiotyki i Teorii 5 Przemian.

          Ukończyłam 3 letni kurs DIETETYKI LECZNICZEJ wg TCM u Iny Diolosy z Instytutu Avicenna z Francji.

          Od lat stosuje zasady Pięciu Przemian w swojej kuchni:), uczę tego na warsztatach gotowania, prowadzę kursy, wykłady, gotuję dla przyjaciół, znajomych, ich znajomych, na wyjazdowych warsztatach rozwojowych i wszędzie tam, gdzie mnie zaproszą do swojej kuchni.


          Witam więc na blogu pasjonatki gotowania według 5 Przemian po wegetariańsku...
          Lubię gotować, lubię smakować, eksperymentować w kuchni. Dzięki temu, że 23 lata temu zostałam wegetarianką poznałam świat warzyw, zbóż, owoców i przypraw, niedostępny mojemu podniebieniu przez większą część dzieciństwa, z racji urodzenia się w rodzinie o śląskich tradycjach. Ale, ale...chęć i odwagę do eksperymentowania w kuchni zaszczepił mi mój tata, który, choć rzadko gotował, robił to z niezwykłym wyczuciem smaków i zawsze coś  ciekawego namieszał, dodał i zmienił w tradycyjnym daniu, które wybornie smakowało.
          Blog stworzyłam m.in. po to, by dzielić się z Wami, w większości mi nieznanymi osobami- moimi przepisami, zachęcając do ich wypróbowania.
Prowadzę również innego bloga, zajrzyjcie tam czasami:) WIELOSMAKI


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz